Tok Lok to obecnie najbezpieczniejsza aplikacja do komunikacji zarówno między indywidualnymi użytkownikami jak i w ramach firm czy też instytucji.

Stworzenie własnego tokena ma na celu przede wszystkim zebranie funduszy na dalszy rozwój oraz działania marketingowe związane zarówno z samym komunikatorem jak również w wypełnieniu misji jaką jest zwrócenie uwagi oraz edukacja w zakresie bezpieczeństwa i prywatności na całym świecie.

W obecnych czasach informacja jest najcenniejszym towarem na świecie. Jej wartość jest nieoceniona. Może decydować o ogromnych zyskach lub stratach. Może decydować o wojnie i pokoju na świecie. Informacja często jest warta więcej niż złoto. Może zależeć od niej nawet życie.

Dlatego właśnie zaufanie i pewności co do sposobu przesyłania informacji jest kluczowe w dzisiejszych czasach, a w przyszłości będzie miało to jeszcze większe znaczenie.

Dla wszystko osób, które rozumieją powagę sytuacji oraz chcą uczestniczyć w misji Tok Lok proponujemy podział w zyskach pochodzących z komunikatora.

30% z zysków aplikacji dla posiadaczy Tokena TOL

Każda osoba posiadająca co najmniej 5 000 tokenów Tol może zdeponować je na specjalnym kryptograficznym koncie na blockchain na okres minimum 1 roku. W zamian otrzymując raz w roku dywidendą wynoszącą 30% z zysków jakie wygenerowała aplikacja TokLok. Zyski będą dzielone proporcjonalnie na każdy zdeponowany token.